Direct naar content

Spelcontainer toert deze winter langs de schoolpleinen

  • Jongerenwerk
  • Sport & Bewegen

Stimuleren van bewegen

De basisscholen, de gemeente Olst-Wijhe en ut Huus hebben de handen ineen geslagen om meer in te zetten op (veelzijdig) bewegen bij kinderen van 4 tot 12 jaar.
ut Huus heeft de opdracht gekregen om in 2025 met het team van combinatiefunctionarissen in samenspraak met de vakleerkrachten bewegingsonderwijs invulling te geven aan de combinatietaken voor het onderwijs. Daarin wordt ook een verbinding gemaakt met het programma Gezond Opgroeien.
Het programma richt zich op 6 pijlers: thuis, school, buurt, sport, vrije tijd en media. We richten ons met de spelcontainer nu eerst op de schoolomgeving.

Wat gaan we doen?

Om toerbeurt gaan we vanaf 8 januari iedere woensdag langs bij één van de basisscholen in Olst-Wijhe met de spelcontainer (box met sport- en spelmateriaal).
We zijn er van 12.30 tot 14.30 uur. Kom dus vooral langs en speel mee met alle spelmaterialen die we uit de spelcontainer toveren!

Data en schoolpleinen

  • 8 januari: IJsselwijs Olst
  • 15 januari: Stationsweg Wijhe
  • 22 januari: A. Bosschool Wesepe
  • 29 januari: De Wije Wijhe
  • 5 februari: Opwaardz Olst
  • 12 februari: Boerhaar Wijhe
  • 19 februari vakantiespecial: freerunning Sporthal de Hooiberg Olst
  • 26 februari: Dijkzicht Welsum
  • 5 maart: Molenstraat Wijhe

Iedere cyclus hebben we in de schoolvakantie een grote activiteit (vakantiespecial) waar kinderen van 7 t/m 12 jaar zich voor kunnen aanmelden. Hou onze agenda dus goed in de gaten!

Voor meer info

Ramin Schaafsma

Combinatiefunctionaris Sport

Contact

"*" geeft vereiste velden aan

Activiteit organiseren?

Wij hebben de ruimte!