Ontmoet, verbindt en deelt
Samen met ons in beweging
Lekker buiten bij het infocentrum
Onze assistenten in beheer
Doe je mee?
Gezellig samen eten
Dansje wagen

Ons Team 

Directeur-bestuurder

Angelieke Huisman
E: a.huisman@uthuus.nl

 

 

Facilitair medewerker / Reserveringen

Carla Leurink
E: c.leurink@uthuus.nl
T: 0570 68 39 39
M: 06 83 22 99 18

 

Financiële administratie

Rita Mulder
E: r.mulder@uthuus.nl
T: 0570 693921

 

Integratie en participatie statushouders

Elleke Steenbergen
E: e.steenbergen@uthuus.nl
T: 06 45 82 07 05

 

Vrijwilligers-/netwerkcoördinator

Minie Kettelarij
E: m.kettelarij@uthuus.nl
T: 0570 56 36 00
M: 06 57 58 04 42

 

 

Kwartiermaker

Marieke Korterik
E: m.korterik@uthuus.nl
T: 0570 68 39 23
M: 06 50 50 57 68

 

 

Coördinator sport en cultuur

Lian Kolkman
E: l.kolkman@uthuus.nl
T: 06 29 94 69 65

 

Beheerder/zweminstructeur/combinatiefunctionaris

Paul Balstra
E: p.balstra@uthuus.nl
T: 06 11 36 78 06

 

Beheerder/zweminstructeur

Stefan Klieverik
E: s.klieverik@uthuus.nl
T: 06 11 87 32 66

 

PR & Communicatie